Делегирање Прва МФЛ 32 коло, сезона 2016/17

Објавено на 05 Мај, 2017 во Прва МФЛ


Во продолжение делегирањето за Прва МФЛ 32 коло

Делегирање Прва МФЛ 32 коло.pdf    
   
Актуелности

23.11.2017    Вести

Македонија до 18 години славеше против Турција

Репрезентацијата до 18 години славеше со 1:0 над врсниците од Турција на пријателски меч во Скопје....

22.11.2017    Вести

Нашиот Јане: „Кога играм фудбал се чувствувам како сите други“

Тоа што е врзан за количка не го спречува 9 годишниот Јане да игра фудбал во секоја прилика....

Календар
А репрезентација