Делегирање Прва Футсал Лига 22 коло, сезона 2016/17

Објавено на 20 Април, 2017 во Прва футсал лига


Во продолжение делегирањето за Прва Футсал Лига 22 коло

22 КОЛО 1 ФУТСАЛ ЛИГА.pdf    
   
Актуелности
Календар

02 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Светско

05 Сеп

20:45 Македонија - Албанија
    А репрезентација квалификации за Светско
А репрезентација