Делегирање Прва Футсал Лига 13 коло, сезона 2017/18

Објавено на 26 Јануари, 2018 во Прва футсал лига


Во продолжение делегирањето за Прва Футсал Лига 13 коло

13 коло Прва футсал лига.pdf    
   
Актуелности
Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација