Делегирање полуфинале за КУП реванш, сезона 2016/17

Објавено на 13 Април, 2017 во Куп на Македонија


Во продолжение можете да го погледнете делегирањето за полуфинале КУП реванш

Polufinale KUP revans.pdf    
   
Актуелности

15.09.2017    Вести

Влог во развој на женскиот фудбал во Македонија

Фудбалската Федерација на Македонија вложува во развојот на фудбалот во сите сегменти и нивоа од играта, и во таа насока...

Календар

06 Окт

15:00 Македонија - Србија
    У21 квалификации за Европско
20:45 Италија - Македонија
    А репрезентација квалификации за Светско

09 Окт

20:45 Македонија - Лихтенштајн
    А репрезентација квалификации за Светско
А репрезентација