Делегирање официјални лица за четвртфиналните КУП натпревари

Објавено на 06 Ноември, 2017 во Куп на Македонија


Во продолжение делегирањето за четвртфиналните Куп натпревари

4-1 финале КУП.pdf    
   
А репрезентација