Делегирање на судии 4 коло Втора МФЛ 2014/15

Објавено на 27 Август, 2014 во Втора МФЛ


Во прилог делегирањето на судии и службени лица за 4 коло од Втората Македонска Фудбалска Лига за сезона 2014/15:

Делегирање на судии 4 коло Втора МФЛ 2014-15.pdf    
   
Актуелности
Календар

03 Сеп

00:00 Австрија - Македонија
    Женска А репрезентација квалификации за Европско

05 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

09 Сеп

20:45 Летонија - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Сеп

16:00 Македонија - Фарски Острови
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација