Делегирање 6 коло Прва ЖФЛ сезона 2018/19

Објавено на 12 Октомври, 2018 во Прва ЖФЛ


Во продолжение делегирање на судии и службени лица за 6 коло од Прва Женска Фудбалска Лига:

Делегирање на службени лица 6 коло Прва ЖФЛ.pdf    
   
Актуелности

14.10.2019    Вести

Македонската репрезентација до 21 година го одржа последниот тренинг во пресрет на дуелот со Казахстан

Ристовски и Руфати: Не се сомневаме дека тимот повторно ќе го даде најдоброто од себе за нова победа во квалификациите....

Календар
А репрезентација