Делегирање 32 коло Прва МФЛ 2018/19

Објавено на 02 Мај, 2019 во Прва МФЛ


Во продолжение можете да го погледнете делегирањето на судии и службени лица за 32 коло од Прва МФЛ за натпреварувачка сезона 2018/19:

32 kolo Prva MFL.pdf     
   
Актуелности
Календар

03 Сеп

00:00 Австрија - Македонија
    Женска А репрезентација квалификации за Европско

05 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

09 Сеп

20:45 Летонија - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Сеп

16:00 Македонија - Фарски Острови
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација