Делегирање 23 коло Втора МФЛ, Исток и Запад, за сезона 2017/18

Објавено на 23 Април, 2018 во Втора МФЛ


Во продолжение делегирањето за Втора МФЛ 23 коло, Исток и Запад, сезона 2017/18

23 коло Втора МФЛ Запад.pdf 

23 коло Втора МФЛ Исток.pdf    
   
Актуелности

17.05.2019    Вести

Првите луѓе на ФФМ на состанок со асоцијациите членки и раководството на УЕФА

Претседателот на ФФМ, Муамед Сејдини и генералниот секретар, Филип Поповски имаа средба и со Наташа Андонова. На нашата ...

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација