Делегирање 21 коло Прва МФЛ, 2018/19

Објавено на 28 Февруари, 2019 во Прва МФЛ


Во продолжение делегирањето на судии и службени лица за 21 коло од Прва МФЛ, натпреварувачка сезона 2018/19:

21 коло Прва МФЛ.pdf    
   
Актуелности
Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација