Делегирање 1/8 финале Женски Куп на Македонија

Објавено на 05 Септември, 2014 во Куп жени


Во прилог делегирањето за 1/8 финале натпреварите од Женскиот Куп на Македонија за натпреварувачка сезона 2014/15:

Делегирање Женски Куп 2014-15.pdf    
   
Актуелности
Календар

14 Ное

14:00 Македонија - Хрватска
    У19 квалификации за Европско

16 Ное

20:45 Лихтенштајн - Македонија
    УЕФА Лига на Нации

17 Ное

17:00 Чешка - Македонија
    У19 квалификации за Европско

19 Ное

20:45 Македонија - Гибралтар
    УЕФА Лига на Нации

20 Ное

17:00 Луксембург - Македонија
    У19 квалификации за Европско
А репрезентација