Делегирање 15 коло Прва ЖФЛ, сезона 2017/18

Објавено на 13 Април, 2018 во Прва ЖФЛ


Во продолжение делегирањето за Прва ЖФЛ 15 коло, сезона 2017/18

Делегирање на службени лица-Прва женска лига 15 коло.pdf    
   
Актуелности

15.04.2019    Вести

Муамед Сејдини на официјален состанок со претседателот на УЕФА, Александар Чеферин

Александар Чеферин: УЕФА со сигурност ќе остане цврст партнер на Фудбалската федерација на Македонија....

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација