Делегирање 1/4 финале куп, реванш натпревари

Објавено на 30 Ноември, 2015 во Куп на Македонија


Во прилог делегирањето на судии и службени лица за реванш натпреварите од 1/4 финалето на купот на Македонија:

Реванш 4 ф. Куп.pdf    
   
Актуелности

15.04.2019    Вести

Муамед Сејдини на официјален состанок со претседателот на УЕФА, Александар Чеферин

Александар Чеферин: УЕФА со сигурност ќе остане цврст партнер на Фудбалската федерација на Македонија....

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација