Делегирање 1/4 финале Куп на Македонија - реванш

Објавено на 03 Декември, 2018 во Куп на Македонија


Во продолжение делегирањето на судии и службени лица за реванш натпреварите од 1/4 финале Куп на Македонија за натпреварувачка 2018/19:

Реванш 4 финале КУП.pdf    
   
Актуелности

15.04.2019    Вести

Муамед Сејдини на официјален состанок со претседателот на УЕФА, Александар Чеферин

Александар Чеферин: УЕФА со сигурност ќе остане цврст партнер на Фудбалската федерација на Македонија....

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација