Делегирање 10 коло Прва ЖФЛ, 2016/17

Објавено на 03 Март, 2017 во Прва ЖФЛ


Во продолжение делегирањето на судии и службени лица за 10 коло од првата Женска Фудбалска Лига за натпреварувачка сезона 2016/17:

Делегирање на службени лица-10 коло - Прва женска лига.pdf    
   
Актуелности
Календар

02 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Светско

05 Сеп

20:45 Македонија - Албанија
    А репрезентација квалификации за Светско
А репрезентација