U luajtën ndeshjet gjysmëfinale të turneut përfundimtar Liga e Fëmijëve

Publikuar më 02 Јуни, 2018 Lajme, Ligat e Fëmijëve


Në qendrën stërvitore “Petar Milloshevski” sot u luajtën ndeshjet e çerekfinales dhe gjysmëfinales të turneut përfundimtar Liga e Fëmijëve e FFM-së në të cilën morrën pjesë thuajse 800 fëmijë të skuadrave finaliste nga e gjithë Maqedonia. Ndeshjet për vendet e treta, si dhe finalet në program janë për ditën e dielë.

Në vazhdim shihni rezultatet nga dita e sotme (e shtunë), si dhe orarin për takimet e të dielës:

Резултати 02.06 и распоред за 03.06.pdf    
   
Aktuale
Kalendar

16 Окт

14:30 Maqedoni - Gibraltar
    U21 per kualifikimet në Europian
18:00 Ermenia - Maqedoni
    UEFA Liga e Kombeve

20 Окт

11:00 Ishujt Fare - Izraeli
    U17 per kualifikimet në Europian
14:30 Spanja - Maqedoni
    U17 per kualifikimet në Europian

23 Окт

11:00 Spanja - Ishujt Fare
    U17 per kualifikimet në Europian
14:30 Izraeli - Maqedoni
    U17 per kualifikimet në Europian

26 Окт

14:30 Maqedoni - Ishujt Fare
    U17 per kualifikimet në Europian
14:30 Izraeli - Spanja
    U17 per kualifikimet në Europian

16 Ное

20:45 Lihtenshtajni - Maqedoni
    UEFA Liga e Kombeve
20:45 Maqedoni - Gibraltar
    UEFA Liga e Kombeve
Reprezentacioni A