Arbitrat dhe kontrollorët e planifikuar për xhiron e 18-të në LPFM

Publikuar më 30 Ноември, 2017 Liga e Parë e Maqedonisë


Në vazhdim arbitrat dhe kontrollorët e planifikuar për ndeshjet e xhiros së 18-të në LPFM.
Me këtë rast ju njoftojmë se shorti për caktimin e arbitrave për ndeshjet e xhiros së 18-të do të hidhet të premten, 1 dhjetor 2017 në palestrën për PRESS në FFM, me fillim në orën 12:00. 

Zafateni sudii i kontrolori 18 kolo.doc    
   
Aktuale

17.04.2018    Lajme

Akademia e FFM-së shënoi 4 fitore në 5 ndeshje në turneun në Erevan

Anëtari i Akademisë së FFM-së, Matej Georgiev është shpallur lojtari më i mirë i turneut në të cilin vetëm Maqedonia për...

Kalendar
Reprezentacioni A