Aleksandar Vasovski mysafir në emisionin Shtëpia e Futbollit

Publikuar më 10 Октомври, 2018 Lajme


Ndiqni emisionin e rradhës 'Shtëpia e futbollit' në të cilën mysafir kemi trajnerin e Vardarit, Aleksandar Vasovski. Ish-reprezentuesi i Maqedonisë flet për situatën aktuale në ekipin më të trofeshëm në vend, rezultatet në pjesën e deritashme të kampionatit, mundësitë për titullin e kampionit, si dhe gjasat e Maqedonisë në Ligën e Kombeve.
Në emisionin e 'Shtëpia e futbollit' ndiqni edhe momentet më interesante dhe golat e ndeshjeve të xhiros së 9-të në Ligën e Parë të futbollit të Maqedonisë.   
   
   
Aktuale
Kalendar

20 Окт

11:00 Ishujt Fare - Izraeli
    U17 per kualifikimet në Europian
14:30 Spanja - Maqedoni
    U17 per kualifikimet në Europian

23 Окт

11:00 Spanja - Ishujt Fare
    U17 per kualifikimet në Europian
14:30 Izraeli - Maqedoni
    U17 per kualifikimet në Europian

26 Окт

14:30 Maqedoni - Ishujt Fare
    U17 per kualifikimet në Europian
14:30 Izraeli - Spanja
    U17 per kualifikimet në Europian

16 Ное

20:45 Lihtenshtajni - Maqedoni
    UEFA Liga e Kombeve

19 Ное

20:45 Maqedoni - Gibraltar
    UEFA Liga e Kombeve
Reprezentacioni A